Четверг, 9 декабря

Оформлення оголошення про оренду земельних ділянок в системі ProZorro. Sale

Аукціони з продажу земельних ділянок через систему ProZorro. Sale – це вже далеко не новина. Насправді, це один з експериментальних проектів, завдання якого полягає в тому, щоб зробити оренду земельних ділянок більш прозорим.

Система Прозорро. Продажі – це один з перевірених методів, як можна знизити рівень корупції в будь-якій галузі і поставити закупівлі, продажі та інші процеси під контроль. Якщо вам це цікаво, можете перейти за посиланням www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki, та ознайомитись з даною інформацією більше детально.

Як повинно виглядати оголошення з продажу земельних ділянок

Не секрет, що у випадку з оголошеннями, що публікуються в системі ProZorro. Sale також діють певні правила та вимоги. Відповідно, для того щоб організувати аукціон, оголошення повинно відповідати певним критеріям.

Перш за все, мова йде про такі пункти, як:

  • Дата проведення аукціону;
  • Перелік земельних ділянок та права на них – важливо розуміти що є різні типи процедур пов’язаних з земельними ділянками. Це може бути оренда, під якою мається на увазі тимчасове використання ділянки. Що стосується придбання ділянок під забудову то це зовсім інше питання;
  • Стартова ціна та величина кроку;
  • Термін  та умови, згідно з якими переможець аукціону зможе користуватися ділянкою;
  • Наявність обмежень по будівництву та іншим процесам на території ділянки;
  • Розмір реєстраційного внеску.

Це основні пункти, що повинні бути обов’язково присутні, коли мова йде про аукціони з продажу земельних ділянок.

Що стосується учасників, то їх завдання – це пошук електронного майданчика, підготовка пакету документів, правильне оформлення заявки та виконання всіх умов, що вказані в описі до конкретного аукціону.

Чому варто обирати саме сайт sale.uub.com.ua

Одна з головних переваг майданчика української універсальної біржі (УУБ) – це зручність та миттєвий відгук від операторів. Тобто, учасник може в будь-який момент отримати консультації та дізнатися відповідь на будь-яке питання. Окрім цього, важливо розуміти, що саме сайт uub.com.ua вважається одним з перших акредитованих майданчиків.

Сервіс має позитивну репутацію і будь-хто має можливість пройти реєстрацію та отримати доступ до всіх аукціонів. Важливо зазначити що торги доступні виключно за посиланням sale.uub.com.ua.