Четверг, 9 декабря

Блог

Тендер: что такое, как к этому относится

Тендер: что такое, как к этому относится

Тендер - это понятие, которое в настоящее время становится популярным и интересным для миллионов активных пользователей, которые заинтересованы в получении выгоды исключительно на честных и законных условиях сотрудничества. Сегодня тендеры переходят в виртуальное онлайн пространство. Это говорит о том, что сейчас практически нет ничего невозможного.  (далее…)
Робота з Прозорро в області товарних закупівель

Робота з Прозорро в області товарних закупівель

Прозорро - досить зручне місце, де ви можете працювати з деякими покупками і одночасно отримувати відмінні результати. Цей тип співпраці може виявитися для вас дуже привабливим інструментом, оскільки це єдиний спосіб покладатися на нові механізми для придбання певних ресурсів, в тому числі енергоресурсів. (далее…)
Продаж різних товарів на аукціонах в Україні

Продаж різних товарів на аукціонах в Україні

Різноманітні товари закуповуються для самих різних цілей на різних сайтах і платформах, однак мало хто знає про те, що придбати будь-який продукт можна просто і швидко за доступними цінами від прямих виробників на біржах. (далее…)
Система торгів деревиною

Система торгів деревиною

На сучасному ринку досить важливо завжди налаштовуватись на отримання певних цікавих вам результатів та мати при собі все те, що принесе реальний шанс оптимізувати роботу у відповідному сегменті ринку. (далее…)
Участь в публічних торгах України та ЄС по продажу лісу

Участь в публічних торгах України та ЄС по продажу лісу

Якщо компанія-заявник, організація або установа засновані в ЄС, вона має право брати участь у відкритому тендері в будь-якій країні ЄС і в Україні. Вона має право: Брати участь у відкритому тендері в іншій країні ЄС без дискримінації та в Україні, якщо тендер розміщений на майданчику sale.uub.com.ua;використовувати підтверджуючі документи (сертифікати, дипломи і т.д.), видані країною;мати рівний доступ до всієї інформації про тендери, незалежно від країни ЄС, в якій компанія перебуває;мати доступ до процедур перевірки у відповідній країні. Коли можуть виключити Заявнику може бути відмовлено в участі в процедурі, якщо йому або його компанії не можна довіряти. Наприклад, учасники тендера: Будуть виключені, якщо вони не платять податки або внески на соціальне страхування, бер...
Ролеты и рулонные шторы — где применяются и как подобрать

Ролеты и рулонные шторы — где применяются и как подобрать

Ролеты – это оригинальная, современная конструкция, которая устанавливается на окна с целью защиты от негативных солнечных лучей, дневного света или посторонних взглядов. Они работают преимущественно на ручном механизме, в качестве системы управления является цепь. (далее…)
Оформлення оголошення про оренду земельних ділянок в системі ProZorro. Sale

Оформлення оголошення про оренду земельних ділянок в системі ProZorro. Sale

Аукціони з продажу земельних ділянок через систему ProZorro. Sale – це вже далеко не новина. Насправді, це один з експериментальних проектів, завдання якого полягає в тому, щоб зробити оренду земельних ділянок більш прозорим. (далее…)
Переваги проведення державних закупівель в системі ПроЗорро

Переваги проведення державних закупівель в системі ПроЗорро

Система державних закупівель ПроЗорро дала можливість значно знизити корупційну складову. Таким чином, навіть початкові підприємці мають шанси на те, щоб отримати державне замовлення. (далее…)
Відкриті торги природним газом

Відкриті торги природним газом

На даний момент торгівля природним газом відбувається на повністю прозорих принципах. Причиною тому використання найбільш сучасних інструментів, які дозволили вивести відповідний сегмент на досить цікавий рівень. Тому в даному секторі ви завжди можете розраховувати на максимально прозорий хід торгів і на те, що ви будете в змозі користуватися певними найбільш сучасними і цікавими порталами для того, щоб придбати потрібну вам кількість природного газу. У цій статті ми більш докладно будемо говорити про секторі торгівлі природним газом та іншими енергетичними ресурсами, які можуть вас зацікавити при постійній роботі у певних промислових видах діяльності. Що слід знати про торги природним газом Тут ви прямо зараз можете знайти все необхідне для того, щоб знайти категорію торгівлі приро...
Замена системы отопления

Замена системы отопления

Монтаж системы отопления – сложный и дорогостоящий процесс. Для того чтобы выбрать котел и избежать целого ряда проблем в процессе монтажа и эксплуатации – не обойтись без помощи  профессионалов.  О том, почему так важно вовремя менять систему отопления, как подобрать подходящий именно ваш вариант, и провести качественную установку отопления, мы спросили у экспертов. (далее…)